(Видео) Се појави снимка од ресторан за брза храна: Ќе ви се преврти желудникот- Видеото го објавил работник и веднаш добил отказ

Работник во ресторан за брза храна објави видео од кое ќе ви се преврти желудникот и ќе ве натера добро да ги избирате местата од кои купувате храна.

Момчето на видеото, мијалникот го претворило во када и го искористи по завршувањето на работното време и тоа на ваков начин.

Видеото беше објавено на ТикТок мрежата, а со брзина на светлината се рашири на останатите социјални мрежи.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.