ВИДЕО: Почнал да вози, а оддеднаш забаележал непоканет патник на ретровизорот

Една снимка која настана на Биоград на Море во Хрватска стана вистински хит на социјалните мрежи.

Имено возачот седнал во автомобилот,кој претходно бил паркиран под дрво, почнал да вози, а во еден момент забележал дека има нешто на ретровизорот.

На ретровизорот од левата страна имало змија.

Сепак, она што е интересно се коменатрите под видеото.

„Каде ја возиш твојата тешта„, Јас би удрил дирекно во ѕид, па кој преживее…“, Да ми се случеше мене ќе го продадев автомобилот“ – се само некои од коментарите кои се нижеа под ваквиот пост.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.