(Видео) “Поздрав до сите кои на секои три месеци јадат месо”

Предизборието кај нас веќе 30 години е истовремено интересно и трагично…

Видеото во продолжение деновиве се рашири на социјалните мрежи, а е дело на актуелната министерка за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска.

НАТО си е НАТО, на секој 3 месеци лап 2 кг. месо…
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.