(Видео) Како си поминаа на забава матурантите од СОУ “Ѓорче Петров” Прилеп

Mатурските забави се зад нас, а матурантите сега се фокусираат да направат правилен избор на високо образование.

И додека дечките ги собираат и последните впечатоци од забавите, “Фан Продукција” на Оливер Ангелески објави одлично видео од матурската забава на матурантите од СОУ “Ѓорче Петров”.

Одличен спомен кој ќе ги потсетува на прекрасните денови во школските клупи… Уживајте во продолжение:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.