Видео: Едно пишуваат друго прават, Љупчо Николовски „дивее“ по кафани

Откако вчера им испрати на партиските функционери наредба да не одат во кафеани, Љупчо Николивски денес самиот ја прекрши сопствената одлука.

Имено на видеото поставено на youtube се гледа како Николовски кој е генерален секретар на СДСМ дивее во кафеана.

Извор: kurir.mk


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.