ВИДЕО: Групна тепачка на мајки на детски роденден во игротека!

Детски роденден во игротека, кавга и масовна тепачка на мајки(се замеша и еден татко). Да знаат децата како се прави.

tepatska

Погледнете го видеото:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.