(Видео) Ваков фудбалски натпревар до сега немате гледано

Не, не станува збор за натпревар во Лигата на шампионите, но беше напнато пред голот.

Овие „фудбалери“ постигнуваат голови, но немаат дресови или проблеми со фудбалските копачки, а погледнете и зошто:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.