(Видео) Битолчанец ќе ви покаже како лесно и сами да си направите заштитна маска

Дејан од Битола ќе ви покаже како лесно и едноставно да си направите сами заштитна маска како превентива од коронавирусот.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.