(Видео) Автомобил излетал од патот Прилеп-Битола, во близина на с. Лагово

На лице место се присутни екипи кои се обидуваат да го извлечат автомобилот на коловозот.

Автомобил излетал од патот Прилеп-Битола во близина на с. Лагово. На лице место се присутни полициски службеници и екипи кои се обидуваат да го извлечат автомобилот на коловозот.

Повеќе информации ќе бидат споделени во текот на денот.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.