Вечерва во “Заспиј ако можеш” на “Алфа” гостува Антонио Милошоски – жешки теми за актуелни прашања

Вечерва во емисијата “Заспиј ако можеш” на “Алфа ТВ” гостува пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски.

-Вечерва во 22.30мин гостувам во “Заспиј ако можеш”. Тема се Онишченко, премиерот Ковачевски и улогата на директорот на АНБ, напиша Милошоски на Фејсбук.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.