Вака тоа го прават Украинките: Се соблекле во бикини и се капеле во леден поток (Видео)

Неодамна студен бран ја дрмаше Америка, меѓутоа постојат и земји и каде екстремниот студ и малку не е страшен и необичен.

img src=”https://markukule.mk/wp-content/uploads/2019/02/Screenshot_1-12.png” alt=”” width=”637″ height=”356″ class=”aligncenter size-full wp-image-116832″ />

Додека многумина се облекуваат во повеќе слоеви облека, овие две русинки покажаа дека нив студот ништо не им може.

Тие се соблекле во бикини и одлучиле да се искапат во ледениот поток.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.