Браќата од “Некст Тајм” со најмоќна бадникова и божиќна честитка до сите Македонци (Видео)

Oд големиот концерт на дуото “Некст Тајм” во спортската сала “Јане Сандански” во Скопје. Моќна изведба со која браќата близнаци им посакаа среќен Бадник и Божик на сите Македонци. Уживајте во продолжение:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.