БОМБА: Вдишете длабоко и погледнете како изгледа девојката на Усаин Болт!

bolt-devojka

Каси Бенет многу емотивно ги доживува настапите на Усаин Болт на Олимписките игри, што не е ни чудо бидеќи токму таа е негова девојка.

Во продолжение можете да погледнете како го поддржува, а исто така ви пренесуваме неколку нејзини фотографии, кои покажуваат зошто токму таа е избраничката на најбрзиот човек на светот.

А.Г.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.