Битолчанец ќе ви покаже како самите да си направите цепач на дрва од стар мотор (ВИДЕО)

Битолчанецот Дејан на неговиот јутјуб канал Mr. DK DIY објавува креативни видеа кои ќе ве фасцинираат.

Во неговото најново видео ќе видете како да направите сопствен цепач за дрва од стар мотор редуктор.

Одделете 20-тина минути и погледнете го целото видео, со сигурност ќе ви биде од корист:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.