Битолската чаршија ве кани! Попусти и до 75%!

По примерот на Прилеп, и битолската Стара чаршија ќе организира викенд со големи попусти.

Се најавуваат пониски цени и до 75%, а моментлано се работи на организација на настанот.

За повеќе информации следете ја Фејсбук фан страната на “Бабам Битола / Babam Bitola”

https://www.facebook.com/photo?fbid=926317045528438&set=a.710141203812691
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.