Битола со порака до Ковачевски (ФОТО)

Битолчани упатија порака до претдедателот на СДСМ, Димитар Ковачевски дека СДСМ и ДУИ се тендер коалиција.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.