Бедна констатациja: Гледач се јави во живо во емисиja и се избpyка пред цела нациja (ВИДЕО)

Гледач се јави во отворената емисија на “ТВ 24” и кажа свое “видување” за потеклото на Гоце Делчев, кое потоа ги преплави социјалните мрежи со негодување и жестоки критики.

Погледнете во продолжение за што се работи:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.