Александар Николоски најави вонредна прес-конференција за вечерва

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски вечерва ќе одржи вонредна прес-конференција.

-Вечерва во 20:30 часот ќе одржам прес конференција на тема зашто се кријат докази од правдата? Следете!, напиша Николоски на Фејсбук.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.