Фото Галерија: Дел од снежната прилепска убавина – Плетвар денеска

Снегот кој долго го очекуваме оваа зима денеска измами многумина да излезат од своите домови, да прошетаат и да уживаат. Овие фотографии во вистинско светло ја отслукуваат зимската магија на Плетвар.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.