Xapиc Џиновиќ за прв пат “yловен” без шешиp (Фото)

Пејачот Харис Џиновиќ и е познат на јавноста по својот заштитен знак – шеширот, кој тој никогаш не го тргнува од главата.

Екипата на шоуто „Папарацо лов“ имаше можност да го следи Џиновиќ и да фати несекојдневен кадар.

Имено, екипата го фати Харис со неговата сопруга Мелина во еден ресторан. На пејачот изгледа му беше топло, па реши да го симне својот шешир и на сите им покаже што се крие под него.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.