Majка со две деца го молеше Бејл за автограм, а тој не ги ни погледна (ВИДЕО)

Герет Бејл се врати од Лондон во Мадрид, а на аеродромот го дочекаа бројни новинарски екипи.

Бејл покрај новинарите помина без да даде изјава, но со еден гест додатно ги налути фановите.

Имено, Велшанецот воошто не им обрна внимание на мајка со две деца кои го молеа за автограм…Погледнете!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.