Kaко изгледале cветcки познатите пejaчи на почетокот од нивната кapиepa (Фото галерија)

Светски познатите пејачи речиси секогаш сме навикнати да ги гледаме во гламурозни изданија. Но, дали сте виделе како изгледале вашите омилени пејачи пред 10, 15… години? Еве една листа која ќе ве изненади:

Били Ајлиш

Аријана Гранде

Лана Дел Реј

Пост Малон

Лорд

Дуа Липа

Бебе Реџа

Рита Ора

Ники Минаж

Ед Ширан

Карди Би

Аврил Лавињ

Шакира

Кајли Миног
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.