Ќе уживате од почеток до крај: Македонскиот пејач се распеа заедно со неговиот татко – кој пее подобро? (Видео)

Ѓоко Јовиќ објави видео како пее со неговиот татко Тодор, на кое неговите фанови требаше да кажат кој пее подобро и дали таткото на Ѓоко е подготвен за шоуто на Гранд “Никогаш не е доцна”.

Ќе се согласите, Ѓоко и неговиот татко се извонреден дует:

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.