Ќе ве воодушеви: Има само 11 години и готви како најголема домаќинка, а кога ќе порасне сака да биде претседател (Видео)

Наталија е 11-годишно девојче од Србија која има желба кога ќе порасне да стане претседател на државата

Таа гостуваше во популарната емисија “Практична жена” која кај нас се емитува на “Сител” телевизија.

Ова мало девојче покажа дека навистина умее да готви подобро дури и од најголемите домаќинки. Во емисијата приготви Славонски колач, кој излгеда превкусно, а тоа го потврдија и останатите гости и водителката.

Во продолжение погледнете ја целата емисија која веруваме дека и вас ќе ви остави впечаток и уверете се во умешноста на малата Наталија:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.