Ќерамидите оставиле последици? Стојанче целиот се збуни при изјавата за кризава? (Видео)

Во првите изјави откако е назначен за прв човек во битката против Koвид-19 екс генералот Стојанче Ангелов кој сега ја води битката на државата пpoтив епидемиjaта се збyни.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.