ШТАМА: Еве како изгледа полицискиот час во Прилеп (Видео)

Моменталната слика од центарот на Прилеп:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.