Фото: Пронајдете ги разликите на сликата по изминати 100 часа

Фотографиите се од реконструираниот дел на булеварот “Гоце Делчев” во Прилеп, проект кој чинеше околу 1 милион евра, а за кратко време од неговото завршување се појавуваат разни дефекти, пропаѓање на асфалтот и слично.

Првата фотографија е од пред 4 дена, а втората од денеска…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.