(Фото) Опасен електричен столб демнее на оваа прилепска улица – жителите апелираат итно да се санира

Електричен столб на улицата “Раде Иваноски” во Прилеп…

Жителите од оваа улица апелираат до надлежните овој проблем што побрзо да се санира, со цел да не настанат несакани последици.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.