ФОТО: Македонската фолкерка ја надмина и Карлеуша – пејачката како од мајка родена

Македонската пејачка Сања Цинцева – Барби често изненадува со провокативни фотографии на социјалните мрежи. Овој пат ја надмина и српската пејачка Карлеуша, која за Светското првенство во фудбал се фотографираше гола.

Сања објави своја фотографија на која е како од мајка родена, прекирена само со гитара. Неодамна таа ја покажа и својата нова тренди фризура во плетенки, после која доби многу пофални зборови. Како ви се доапа?

@tome.tabanov #photoshooting #newphotosession📷

A post shared by CINCEVA SANJA OFFICIAL (@sanjacincevabarbie) on