ФОТО: Македонската фолкерка ги покажа oблинитe

Македонската фолкерка Џесика е една од атрактивните пејачки на естрадата. Таа споделува фотографии од егзотични дестинации.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.