(Фото галерија) Неготинчанец е виртуоз со метал – Изработува најдобри огради и прекрасна метална галантерија

Сакате да го разубавите домот со нешто посебно и уникатно, а притоа не сте сигурни дали ќе го направите вистинскиот избор? Тогаш ние ќе ве упатиме во https://www.facebook.com/ModernMetal2, компанија каде ќе ги исполнат сите ваши желби.

Модерн Метал изработува буквално се’ од метал, од огради, до секаква украсна метална галантерија. Она што за вас изгледа навидум невозможно, за виртуозите од Модерн Метал е секојдневна работа.

Покрај изработка на перфектно изработени огради со цнц ласери, фирмата врши и услуги за сечење со цнц ласер, цнц плазма и виткање на апкант преса.

На нивната Фејсбук страна ќе пронајдете еден куп досега успешно завршени проекти и ќе се уверите во врвната мајсторија и стотиците досега задоволни муштерии.

Модерн Метал нуди изработка на производи од материјали со висок квалитет, по конкурентни цени на пазарот и гарантира за нивната трајност и безбедност.

Контактирајте ги на телефонскиот број: 075207191, или на е-маил адресата: [email protected] и раскажете им за вашата замисла и желба.

Навистина најдобри!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.