(ФОТО) “Возило за кое не треба возачка дозвола се движи низ Прилеп”

Редовна слика низ улиците во Прилеп….


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.