Фотографии кои одземаат здив: Кој рече дека Прилеп нема природни убавини?

Koj рече дека Прилеп нема природни убавини?

Погледнете ги овие прекрасни фотографии направени на Селечка Планина:

Автор: Протоереј Љупче Петрески


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.