ФБ статус на годината: “Филмот кога Кинезите на министерот му го вратија капарот”

Веќе го имаме ФБ статусот на годината

Кога на министерот Кинезите му го вратија капарот….

“Ја…најбољи филм шо сум го глеал до сеа….е оној со вакцина…на тој шо му го вратија капарот….он му рече на министерот немој да нарачуеш од нив они се апаши….а он ночта отиде пошто имаше закажано со една медицинска сестра..и она му викаше немој да нарачуеш од тие, чипирани се, гони ги у пичку матер….а он беше со главом низ ѕид шо се вика отиде и му го вратија капарот тогаш и премиерот тогаш многу се наљути од шо му беше жал и отиде утре кај старецот шо му беше учител на тој што му го вратија капарот..и он вежбаше вежбаше….и од коа се навежба он отиде кај на тие кинезите шо му го вратија капарот на министерот таа вечер…и ги сачека еден по еден таму кај дрвото…и му вика Зашто вие на министерот му го вративте капарот…..а таа женската го гледаше и него и му викаше пред тоа Немој пошто и тебе како на министерот ќе ти го вратат капарот..а овој им викаше чим на министерот му го вратија капарот, ќе одам јас кај сите нив и на нив ќе им ги земам вакцините….и он кога отиде ночта…..му се врати сликата тоа како на министерот кога му го вратија капарот вечерта..и овој се наљути и пошто старецот шо му беше учител го научи и го навежба овој на сите им ги зема вакцините..и….а…..и….исто како и на министерот што му го вратија капарот….хаха…”
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.