Фантастична најава на дуелот со Словенците: Кирил Лазаров – Последниот танц (Видео)

Одлична најава за првиот натпревар на Македонија на Европското првенство во Унгарија, кој нашите момци го играат во четврток против Словенија.

Уживајте:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.