(Урнебесно видео) Папагал го пцye сопственикот затоа што му го ckpши кафезот

Ова видео дефинитивно ќе ви го разубави денот.

Имено, сопственикот нјапрво рече дека ќе го поправи кафезот, а неговиот миленик белиот папагал ќе биде надзор. Но, наместо да го поправи тој целосно го уништи кафезот, а тоа предизвика жестока реакција од папагалот.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.