Тригодиншната Марија ја има пораката на денот

Има три години, но може многу да ве научи. Ова денешната порака на Марија Керпичоска:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.