Тикет на денот – 25.11.2015

Астана – Бенфика 2
ЦСКА Москва – Волфсбург ГГ
Атлетико Мадрид – Галатасарај 1 и 3+
Малмо – ПСЖ 2
Шахтјор – Реал Мадрид 2
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.