Тикет на денот – 21.10.2015

ЦСКА – Манчестер Јунајтед 2

Галатасарај – Бенфика 1

ПСЖ – Реал Мадрид Х

Јувентус – Менхенгладбах 1
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.