Следете во живо: ВМРО-ДПМНЕ вечерва ќе одржи Централен комитет во Прилеп

Вечерва во 19:00 часот, во хотел „Кристал палас“- Прилеп, ќе се одржи Централен комитет на ВМРО-ДПМНЕ.

По завршување на Централниот комитет, во 20:00 часот, ќе биде дадена изјава за медиуми – стои во соопштнието на партијата.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.