Сакал да изигрува херој, па решил да помине низ потопен подвозик: Погледнете како помина (Видео)

Возач на шевролет се обидел да изигрува јунак и да помине низ еден потопен подвозник.

Видеото од овој навидувам “храбар” потег се појави на јутјуб каналот “Viral Hog”, а луѓе од целиот свет веќе една недела се мајтапат со возачот на овој автомобил.

Видеото потекнува од Јужна Каролина, а во продолжение погледнете како поминал возачот на шевролетот:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.