Прилеп ја доби “Пирамида” назад: Големо отварање на омилениот ноќен клуб (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

ФОТО: АНДРЕЈ РИСТЕСКИ
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.