Прилепчанец го даде најобјективниот коментар за моменталните случувања во Македонија (Видео)

Прилепчанец во Битола, за емисијата “Заспиј ако можеш” на ТВ “АЛФА”, го даде најдобриот и можеби највистинитиот коментар за моменталните случувања во Македонија, поврзани со актуелните договарања со Бугарија и пандемиjaта со кopoнавиpycoт.

Погледнете и кажете дали се согласувате:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.