ПРЕЗЕНТАЦИЈА НА КОМЕРЦИЈАЛНИ ВОЗИЛА ЗА БИЗНИС СЕКТОРОТ ВО ОПШТИНА КРИВОГАШТАНИ

2

Аутомакедонија овластениот увозник, дистрибутер и сервисер за Македонија на комерцијални возила во Петок со свои претставници ќе присуствува во Кривогаштани, каде пред бизнис секторот од општината ќе одржи јавна презенатација на комерцијалните возилата ISUZU D-MAX за карактеристиките како и поволностите за набавка на истите. По тој повод Ве покануваме да присуствувате на јавната презентација што ќе се одржи во Петок на 04.09.2015 во 11:00 часот во просториите на Клубот на пензионери во Кривогаштани.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.