Потрошила 50.000 долари за 600 тетоважи: Целосно го променила телото, а еве како изгледала претходно (Фото)

Амбер Лук, одлучи со своите фанови да сподели досега невидени фотографии направени пред да ги има тетоважите и промените на нејзиното тело.

Убавицата од Квинсленд потрошила 50.000 долари на речиси 600 тетоважи, меѓу кои има и вбризгување на сина боја во очите, поради која го изгубила видот 3 недели.

Уште 70.000 долари потрошила на другите модификации на нејзиното тело како сечење на јазикот, зголемување на градите, силиконските усни…

Себе си се опишува како “синоока бела девојка на змејот”, а фановите се воодушевени од нејзината убавина.

Погледнете како изгледала пред целосната трансформација.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.