Нepвозен навивач на Милан: Слабо тргна сезоната, па нepвите се при кpaj (Урнебесно видео)

Слабо тргна сезоната за екипата од Милано, па затоа е и оваа нервозна реакција на овој “миланез”….

Погледнете во продолжение:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.