Нови забавни содржини на плоштадот “Ченто” во Прилеп (ФОТО)

Кога ќе ги видите овие “алфа машки” машини на плоштадот, тоа значи дека денот наголемува, зимата си оди и полека доаѓа лето во Прилеп…
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.