Николоски вечерва гостин во “Вечерното шоу на Богдан Илиевски”

-Вечерва во 22:30 гостувам во ,,Вечерното шоу на Богдан Илиевски”.

Многу теми и многу разговори во насока на промените кои се извесни во Македонија.

Време е за ПРОМЕНИ – напиша Николоски на Фејсбук.

https://www.facebook.com/share/p/gAGF9DaYzHFWu2st/?mibextid=oFDknk
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.