“Никола Зисов распали по Венко Филипче” (ВИДЕО)

Прес конференција на претседателот на ОК ВМРО-ДПМНЕ Крушево, Никола Зисов:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.