На толку предизвици по социјалните мрежи деновиве, да се потсетиме на овој пред 7 години (Видео)

На толку предизвици деновиве редно е да се потсетиме на еден интересен од пред 7-8 години.

Се сеќавате ли на “Харлем Шејк”?


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.